Ads 468x60px

Sponsor Gösterim

Facebook Paylaş

SPONSOR BAĞLANTI

18 Haziran 2013 Salı

Ktunnel Benzeri Siteler

ktunnel benzeri proxy siteleri
Engelli Sitelere Web proxy İle Giriş
        Mahkeme tarafından kapatılmış bir çok yasaklı siteye girmenin bir çok yolu bulunuyor. Bilgisayarınıza proxy programları indirebilirsiniz ancak daha kolay bir çözüm arıyorsanız sizlere bir kaç site vereceğiz.

Bu siteler sayesinde, programa ve numara değiştirmeye gerek kalmadan yasaklı sitelere erişebileceksiniz.

Ktunnel.com herkesin bildiği gibi yasaklı sitelere giriş için çok emektar bir site olmuştur. Bu format üzerinde bir çok site bulunmaktadır. Ancak youtube.com tarzı, video paylaşımı sitelere girdiğinizde hd seçeneği bulunmuyor ve kalite haliyle biraz düşüyor. Çoğu kişinin proxy numaraları ile yasaklı sitelere giriş sağlaması belki de
bu yüzden.

Ktunnel Benzeri Popüler Siteler
Bunlar Ktunnel gibi yasaklı siteyi yazıp dolaşabileceğiniz güvenli sitelerdir, canlı maç izleme siteleri ile bazı video siteleri ve chat sitelerinde açılmada sorun olabilir, o zaman da diğer yöntemleri sitemizden bakarak denemenizi öneririz.

- Polysolve.com

- Hidemyass.com (Tavsiyemiz bu web sitesini kullanmanızdır.)

- Vtunnel.com (Ktunnel'in ikizi denmektedir.)

- VPNTunnel.net

- SafeForWork.net

- Backfox.com

- Ninjacloak.com

- Anonymizer.nntime.com (İstediğiniz ülke kodundan internete giriş sağlayabiliyorsunuz. Download siteleri için birnevi bug.)

- Gizlen.net (Türk yapımı bir proxy sitesi)

- Pagewash.com (Reklam dolu olmayan kaliteli bir proxy sitesi)

1 yorum:

Yasaklı sitelere giriş ile ilgili soru ve önerilerinizi buradan yapabilirsiniz. Güncel yöntemler sitemizde esas alınmıştır. Önerilerinizi de yorumlarda belirtebilirsiniz.

Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkürler.