Ads 468x60px

Sponsor Gösterim

Facebook Paylaş

SPONSOR BAĞLANTI

28 Mayıs 2013 Salı

Yasaklı Sitelere Nasıl Girilir?

yasaklı sitelere girme
Ülkemizde Yasaklı Siteler..
Türkiye'de mahkemeler,  internet alemine de hükmetmektedir. Kendilerine göre zararlı bulduklarını biz kullanıcılardan da engellemektedir. Bunun önüne geçmek, yasaklanmış sitelere girmek için birden fazla yöntem bulunmaktadır.

Ön plana çıkan yasaklı sitelere giriş yöntemleri ise  daha çok internet sayfaları üzerinden, www. domainunblocker.com , www. anonymause.org, www. youhide.com  basta olmak üzere bu tarzdaki aracılar vasıtasıyla yasaklı sitelere girebilirsiniz.
Bunun için yapmanız gereken şey,  aracı sitelere girmek istediğiniz sitenin adresini yazmaktır.

DNS Değiştirme
Ben bununla uğraşmam diyorsanız, Dns adresinizi değiştirmelisiniz. Dns ayarları değiştirme hakkında bir çok yazı bulunmaktadır. Bunlardan birini rehber edinebilirsiniz. Belirtmek isterim ki Dns değiştirmek oldukça basit ve kolaydır.

Yasaklı Siteleri Açma Programları?
Yasaklı sitelere girmek
için bir çok yol katedilmiştir, çözüm ve yöntemler bulunmuştur. Bunun sebebi insanların engellenmesidir. İnsan engellenmeyi sevmeyen, özgürlüğüne düşkün bir varlıktır, hal böyle olunca engellerin önü kalkıyor.

İnternet aleminde yasaklanan siteler, sevdiğimiz siteler olabilir. Birkaç kusuru nedeni ile kapatılmış olabilir, sizi sıkıntıya sokmayan bu sitelerin engellenmesi sizi üzecektir. Günümüzde yasaklı site kavramının pc kullanıcıları için bir anlam ifade etmez, yasaklı sitelere giriş artık çok kolaydır.

Bu yöntemlerden birkaçı Dns değiştirme, aracı siteler vasıtası ile girme ve programlardır. Yasaklı siteye girmek için kullanılan bir çok program vardır. Bunlardan bizim size tavsiye edebileceğimiz Hotspot shield'dir.  Kullanımı oldukça basittir.

Hotspot Shield yanı sıra Ultrasurf ile her türlü yasaklı siteyi açabilirsiniz; hotspotshield.com sitesinden ve ultrasurf.us sitesinden edinebilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yasaklı sitelere giriş ile ilgili soru ve önerilerinizi buradan yapabilirsiniz. Güncel yöntemler sitemizde esas alınmıştır. Önerilerinizi de yorumlarda belirtebilirsiniz.

Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkürler.